Projektowanie to początkowa faza zarówno budowy nowych maszyn, jak i modyfikacji istniejących stanowisk. Zarówno projekt konstrukcyjny jak i elektryczny gwarantują bezpieczeństwo i ergonomię.
Rozwiązania oparte o najwyższej klasy sprzęt, standardy projektowe i programistyczne dają pewność, rozwiązań najbardziej niezawodnych i uniwersalnych z puntu widzenia wydajności i zarządzania procesem produkcyjnym w całym zakładzie.
Projektując nasze maszyny, stanowiska zrobotyzowane czy linie produkcyjne, dokładamy wszelkich starań aby nasze rozwiązania były bezpieczne, niezawodne i spełniały najwyższe standardy. Narzędziownie z których korzystamy to nasi sprawdzeni partnerzy, którzy zapewniają najwyższą jakość detali. Nasze rozwiązania oparte są o symulację przed uruchomieniem instalacji na życzenie klienta a schematy elektryczne i pneumatyczne projektowane są przez specjalistów z wieloletnim doświadczeniem w branży. 

Budowa maszyn

Budowa maszyn

Aby sprostać rosnącej wciąż konkurencji i zwiększyć wydajność przedsiębiorstwa przemysłowego, należy zmodernizować maszyny do produkcji oraz linie produkcyjne, bądź stworzyć projekt nowoczesnego parku maszynowego, spełniającego najwyższe współczesne standardy. Dynamiczny rozwój rozwiązań technologicznych pomaga w ukształtowaniu ergonomicznego, funkcjonalnego i bezpiecznego środowiska pracy, czego efektem jest wytwarzanie doskonałej jakości dóbr przemysłowych oraz osiąganie lepszych wyników finansowych. Nasza firma Robomatic Solutions działająca w Krakowie to ekspert w dziedzinie budowy nowoczesnych maszyn czy linii produkcyjnych z wykorzystaniem najnowszych technologii, a także budowy innowacyjnych stacji zrobotyzowanych.

Budowa maszyn i linii produkcyjnych

Działania naszej firmy opierają się na pracy wysoce wykwalifikowanych inżynierów i specjalistów w dziedzinie projektowania i budowy maszyn. Stworzenie komfortowego i bezpiecznego środowiska pracy zaczyna się od wykonania szczegółowego projektu konstrukcyjnego i elektrycznego. Budujemy maszyny dla przedsiębiorstw z różnorodnych gałęzi gospodarki oraz dostosowujemy ich specyfikę do potrzeb firmy przy wykorzystaniu specjalistycznych narzędzi. Niekiedy przekształcamy istniejące już w zakładzie maszyny do produkcji, by unowocześnić je i sprawić, by spełniały najwyższe standardy funkcjonalności. Dbamy o to, aby stworzone bądź zmodernizowane przez nas maszyny do produkcji oraz linie produkcyjne były przede wszystkim doskonale zaprogramowane, bezpieczne i niezawodne oraz przyczyniły się do zwiększenia wydajności przedsiębiorstwa klienta. Przed uruchomieniem instalacji oferujemy możliwość szczegółowej symulacji działania stworzonego bądź unowocześnionego parku maszynowego lub zbudowanej linii produkcyjnej.

Zrobotyzowane stanowiska pracy

Przedsiębiorcy na całym świecie wiedzą, że dynamiczny postęp technologiczny to droga do sukcesu oraz odpowiedź na pytanie jak usprawnić linię produkcyjną. Zainstalowanie wysokiej klasy robotów przemysłowych i robotów przemysłowych współpracujących to świetlana przyszłość branży produkcyjnej. Mają one za zadanie wykonywać głównie prace ryzykowne i niebezpieczne oraz wymagające niezwykłej precyzji, a także zwolnić wykwalifikowanych pracowników firmy z konieczności wykonywania czynności żmudnych i monotonnych, cechujących się dużą powtarzalnością, co pozwala na zaoszczędzenie czasu i wykorzystanie go w bardziej wymagających obszarach. Nasi wykwalifikowani inżynierowie są ekspertami w projektowaniu i budowie stacji zrobotyzowanych, które w znacznej mierze przyczyniają się do zoptymalizowania funkcjonowania zakładów przemysłowych poprzez redukcję kosztów, przyspieszenie działań oraz poprawę jakości dóbr produkcyjnych. Naszymi dostawcami podzespołów są zaufane firmy takie jak ABB, KUKA, FANUC, Universal Robots i inne. Udoskonalamy przedsiębiorstwa poprzez zastosowanie najnowocześniejszych rozwiązań przy budowie innowacyjnych maszyn nie tylko na terenie Krakowa, lecz także całej Polski. Sprawdź, również oferowane przez nas systemy klasy SCADA i BMS.

Nasi główni dostawcy podzespołów to:

Nasi główni dostawcy podzespołów to:

Opowiedz nam o swoim procesie a my go zautomatyzujemy!

Skontaktuj się z nami i umów wizytę w Twoim zakładzie

Narzędzia do projektowania maszyn i symulacji procesów realizowanych przez roboty, których używamy to: