O nas

ROBOMATIC Solutions powstał pod koniec 2018 roku, stworzony przez interdyscyplinarny zespół inżynierów związanych z branżą robotyki, automatyki przemysłowej i budynkowej. Od tego czasu firma stale się rozwija a od roku 2022 działamy w formie Robomatic Solutions Sp. z o.o.
Gromadzimy kompetencje z zakresu automatyzacji procesów produkcyjnych w branżach automotive, logistycznej, metalowej, elektronicznej, medycznej, chemicznej, budowlanej, spożywczej i branży produktów konsumenckich jak również z zakresu automatyki procesowej i budynkowej. Korzystamy z innowacyjnych rozwiązań i kompleksowo dostarczamy instalacje automatyki na najwyższym poziomie. Dzięki doświadczeniu i szerokim spectrum wiedzy osiągamy rozwiązania o wysokim poziomie autonomiczności i elastyczności.

Robotyka i Automatyka przemysłowa i budynkowa - Robot 1

Dlaczego my ?

Profesjonalizm

Dokładność

Jakość

Terminowość

W myśl zasady „minimum supervision” staramy się aby nasze rozwiązania wymagały minimum interakcji z operatorem przy jednoczesnym zachowaniu możliwości pełnej integracji z systemami nadrzędnymi jak SCADA, MES czy ERP i zachowaniu minimalnych czasów przezbrojeń i przestojów serwisowych.
Systemy SCADA i BMS z uwagi na swoją specyfikę są realizowane od razu u zamawiającego lub w przypadku BMS w trakcie budowy obiektu a także w obiektach już istniejących.
Dostarczamy systemy sterowania oparte na rozwiązaniach wiodących producentów automatyki i robotyki. Zgromadzenie specjalistów z zakresu robotyki, projektowania układów sterowania, prac elektrycznych, montażowych i programowych daje pewność, że system będzie spełniał najwyższe standardy jakościowe i wydajnościowe. Oferujemy szerokie wsparcie serwisowe i pogwarancyjne indywidualnie dostosowane do potrzeb klienta. Oferujemy również usługę doradztwa projektowego na terenie całej Polski w zakresie doboru elementów systemu automatyki, pneumatyki i robotyki.